KONST / Oljemålningar / Akryl 14278013
nr 1427 8013
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Akryl, Coco Lindsay, "Parasailing". Signerad, daterad 2019. Duk, 50x70cm, yttermått inklusive ram: 54x74 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:29:46
25/10 12:36:55
300 kr
25/10 20:23:53
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson